چرا باید از دستگاه تصفیه هوا استفاده کرد؟


افزایش وسائط نقلیه سواری ، اتوبوس ، وکامیون . احداث نیروگاههای حرارتی برق (که با سوخت فسیلی کار میکند) ، کارخانجات صنعتی ، شیمیائی ، و پالایشگاهها ، ضرورتی انکار ناپذیر برای مردم و کشور میباشد . ناگزیر آلودگی هائی هم ایجاد میکند ، که برای انسانها زیان آور و بیماری زا است.

اولین آسیب ها به کارکنان شاغل در کارخانجات و رانندگان وسائط نقلیه وارد میشود، و متاسفانه با ورود آلودگی های سمی به هوای محیط زندگی ، اداره ، مدارس و... هر روز شاهد آلودگی بیشتر هوا و ایجاد مشکل برای سالخوردگان، بیماران ، و فرزندانمان میباشیم وطبق اعلام سازمانهای بهداشتی جهانی برخی ازعوارض آلودگی هوا تا۱۰سال بعد از ورود به مجاری تنفسی و خون بروز میکند.

آلودگی هوا مسئله خوشایندی نیست، مشکلات خودش را بهمراه دارد. انسانها ناگزیر به تنفس روزانه هستند ، خواه هوا پاک باشد یا نباشد . پس باید هوای فضاهای داخلی را پاک و تصفیه نمائیم.


هدف شرکت هیون لند


با توجه به نیاز مردم کشور برای استفاده از هوای سالم و پاک و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا استفاده از تجهیزات زیر بعنوان ضروری ترین نیاز تامین و معرفی میشود.

دستگاههای تصفیه هوا مجهز به فیلترهای هپا ، کربن اکتیو ، نانوفتوکاتالیست ، پلاسما، لامپ وسیستم کنترل هوشمند، هوای محیط زندگی مان را از آلودگی ها پاک میکند.
اوزون قوی ترین و بی ضررترین ضد عفونی کننده در دنیا و بهترین جایگزین کلر برای آب آشامیدنی و آب استخر و فاضلاب کارخانجات و کشتارگاههای دام و طیور و صنایع غذائی و فراورده های گوشتی و لبنی و ماشین های حمل گوشت و ماهی و لنج های ماهیگیری ، انبارهای مواد خام ،غلات ، سردخانه های میوه ، گوشت و مواد غذائی است.
سلول های خورشید(فتوولتائیک) برای تامین برق مجانی از نیروی بی پایان و پاک خورشید.
لامپ های فوق کم مصرف.
آبکرمکن های خورشیدی برای تامین آبگرم مصرفی مسکونی و صنعتی بزرگ و استخرها.
توربین های بادی برای مکان های بادخیز و جاهای دور از خطوط انتقال نیرو.


از دستگاه تصفیه هوا در چه مکان هائی و چرا باید استفاده کرد؟


1. در آپارتمانهای مسکونی و اداری مخصوصا نزدیک بزرگراهها ، خیابانها،وکارخانجات و پمپ بنزین و حذف هوای آلوده به دود و ذرات معلق و گازهای فرار آلی و ویروس و باکتری .

2. حفاظت کودکان وسالخوردگان وبیماران قلبی وریوی و مبتلایان به آسم وآلرژی درمقابل آلودگی های ناخواسته موجود در هوا. اگر هوای محیط زندگی و کارمان را از آلودگی ها پاک نکنیم ، متاسفانه علاوه برکاهش کیفیت زندگی ، هزینه های زیادی بابت بروز بیماری های ناخواسته و تشدید بیماری های موجود متحمل شویم و صرف وقت و هزینه برای درمان بدلیل عدم پیشگیری .

3. مهد کودک ها: تراکم جمعیت در فضائی کم و انتقال ویروس و باکتری و بیماری های واگیردار و آنفولانزا ، تنفس بیشتر هوای آلوده بدلیل جنب و جوش و بازی های کودکانه ،در نتیجه به خطر افتادن سلامتی کودکان و بروزمشکلات برای کودکان و خانواده و هزینه های درمانی.

4. آزمایشگاههای مدارس و دانشگاهها: بدلایل ذکرشده و عوامل آلوده کننده هوا و موادی که از تحقیقات علمی بوجود می آید.

5. کتابخانه های (عمومی ، مدارس و دانشگاهها):بدلیل وجود مواد سمی چاپی و تراکم افراد و کاهش اکسیژن و افزایش گاز کربنیک حاصل از دم و باز دم ، خستگی و استرس افراد حاضر و بهره کمتر.

6. سالن های کنفرانس و سالن های اجتماعات : بدلایل ذکر شده و کاهش تمرکز و خستگی که در اکثر جلسات، بعضی از حضار را در حال خواب یا چرت زدن مشاهده می کنیم ،که دلیل آن هوای آلوده و افزایش گاز کربنیک و کاهش اکسیژن می باشد ، ودر نتیجه عدم بهره کافی از جلسه.

7. مساجد و نمازخانه ها :حذف بو، ویروس و باکتری و بیماریهای فصلی ، و پاکسازی قارچ و کپک که توسط پاهای آلوده بر روی فرش و موکت برجا می ماند و به هنگام سجده وارد ریه می شود.

8. مراکزی مانند: پلیس ۱۱۰، مراکز ۱۱۸ شرکت مخابرات ، مراکز اورژانس و سازمان آتش نشانی و کنترل ترافیک و برج های مراقبت فرود گاهها و مراکز کنترل شرکت برق و نفت وهرمکانی که افراد زیادی در آنجا حضور دارند و تمرکز و هوشیاری در زمان کار مهمترین مسئله می باشد.

9. کلینیک های دندانپزشکی: تصفیه هوای محیط وحذف بوها و ذرات حاصل از عملیات دندانپزشکی و حذف بعضی از آلودگی های ناخواسته که توسط بیماران وارد میشود.

10. اورژانس بیمارستانها : برای تصفیه هوا و حذف ویروس و باکتری و بیماری های فصلی و عدم انتقال آن به دیگران ، و از بین بردن آلودگی های بجامانده از بیماران بر روی تخت ، ملحفه ، پتو و حفاظت پرسنل درمانی.

11. بیمارستانها :بخش های عفونی ، ICU و CCU و اطاق های ایزوله ،بخش سوختگی واطاق های عمل.

12. کارخانجات تولیدی داروئی و شیمیائی مخصوصا در آزمایشگاهها و سالن های تولید.

13. کلینیک های دامپزشکی و در منازلی که حیوانات و پرنده نگهداری میشود: حذف بو،پر،مو و ویروس.

Tel: +98 (21) 88351932-33 | Fax: +98 (21) 88335269 | Mobile : +98(912) 3007407 | All rights reserved.