دستگاه تصفیه هوا یونیک XJ600 برای خودرو

دستگاه تصفیه هوا یونیک XJ600 برای استفاده در اتومبیل ها طراحی شده است. دستگاه تصفیه کننده هوای یونیک XJ600 هوای داخلی اتومبیل را تمیز و دلپذیر می كند و در هنگام سفرهای طولانی و ترافیك های سنگین بسیار كاربردی و راحت می باشد. دستگاه تصفیه کننده هوای یونیک مدل XJ600 كارآمد و قابل حمل كمك شایانی را برای غلبه بر خستگی راننده دارد و با تصفیه هوا و تولید هوای پاك محیط را دلپذیر می كند. این دستگاه تصفیه کننده هوای یونیک مدل XJ600 امن، آرام، دارای قیمت مناسب و فیلتر دائمی می باشد. طبق گزارش های رسیده از مشتریان تاكنون هزاران عدد از این دستگاه تصفیه کننده هوای یونیک مدل XJ600 بفروش رسیده است كه رضایتمندی كاملی را نیز داشته است.

 

             

دانــــلـــود
کاتالوگ  تصفیه هوا xj600
 

دستگاه تصفیه هوا xj600 فن ندارد.
این دستگاه فن ندارد. دستگاه تصفیه هوا xj600 از تكنولوژی یونیك برای تصفیه هوا بهره می برد و یون های منفی فراوانی را به همراه مقدار اندكی ازون تولید می كند.دستگاه دارای صفحات جذبی استیل برای جمع آوری آلودگی و سوزن های استیل برای تولید یون منفی است. صفحات الكترواستاتیك در جذب آلودگی ها، غبار، و ذرات معلق خوب عمل می كنند. رطوبت، ذرات آلوده، گرد و غبار ، دود و.. حاوی یون مثبت هستند و هنگامیكه آنها با یون های منفی تولیدی دستگاه مخلوط می شوند آنها را حجیم و سنگین می كنند و با تمیز كردن معمولی می توان این آلودگی ها را از بین برد. یون های منفی نمیتوانند در سراسر فضای اتومبیل به حركت در آیند و این ربطی به قدرت یونیزه كننده ندارد. این بدلیل زنده ماندن 30 ثانیه ای یون های منفی است. محیط مورد كاربرد از دستگاه تصفیه هوا به اندازه دستگاه بستگی دارد. روشی كه ازون در پیش دارد اكسید كردن ذرات معلق است وتبدیل آنها به اكسیژن می باشد. تحقیقات ثابت كرده است كه ازون نقش كنترلی بر روی آلودگی های سطحی دارد. وجود ا زون بسیار ارزشمند است چرا كه ازون یكی از خالص ترین و قوی ترین اكسیدان هاو میكروب كش ها است.


  • برای نصب دستگاه بر روی  دا شبورد از نوارهای چسبی دو طرفه استفاده كنید و مطمئن شوید كه خروجی هوا رو به داخل خودرو باشد.
  • رابط فندكی را به بخش فندك وصل كرده و آنرا روشن كنید. چراغ سبز نشانگر شروع فعالیت دستگاه است. اگر كلید را off كنید چراغ هم خاموش می شود.
  • هنگامیكه كارایی دستگاه پس از 2 ماه فعالیت بطور بوضوحی كاهش یافت باید آنرا تمیز كنید. برای تمیز کردن  بصورت زیر عمل كنید:
  • دستگاه را از برق بكشید و پوشش رویی را با دقت بردارید. از پارچه كتان تمیز برای تمیز كردن سوزن های الكترود و صفحات جمع آوری آلودگی استفاده كنید.دقت كنید كه به بخش الكتریكی داخلی صدمه ای وارد نشود. دستگاه را خشك كنید و هر گونه آلودگی را پاك كنید. اینك میتوانید مجددا دستگاه را فعال سازید.

!! توجـــه

  • هنگامیكه دستگاه برای مدت زمان طولانی كاركرده باید آنرا از برق خارج كنید. این كار از احتمال بالا رفتن احتمالی ولتاژ و  صدمه به دستگاه جلوگیری می كند.
  • كارایی دستگاه در صورت باز بودن پنجره های ماشین پایین می آید.
  • دستگاه را از بارش  باران دور نگهدارید. اجازه ندهید چربی و یا مایعات به درون دستگاه وارد شود.
  • از مایع تمیز كننده برای پاك كردن بخش خارجی استفاده كنید.
  • در صورت بالا بودن رطوبت صدای اضافی الكتریكی از دستگاه به گوش خواهد رسید.

دستگاه از تكنولوژی پیشرفته الكترون ولتاژ بالا بهره می برد. سوزن های دستگاه تصفیه هوا XJ600 سطوحی از یون های منفی را تولید می كند. شاید خودروی شما در میان مكان با سطح آلودگی بالا قرار داشته باشد، بدین ترتیب شما و همراهانتان میتوانید از هوای تمیز داخل خودرو به دور از دود و آلودگی بهره ببرید. با دستگاه XJ600 میتوانید هوای درون اتومبیل را مانند هوای اطراف آبشارهای طبیعی كنید.
این دستگاه ذرات به كوچكی 01/0 میكرون را جذب می كند و یون های منفی نیز به امر پاكی كمك می کنند. این یون ها آلودگی ها را خنثی می کنند.

دستگاه XJ600 منحصرا بصورت الكترواستاتیك طراحی شده است و حلقه های جذبی آن آلودگی، غبار، دود و... را جذب می كنند.

مشخصات


مشخصات فنی
DC 12V
ولتاژ
2 W
مصرف برق
فضای داخل اتومبیل
فضای پوشش دهی
max 100,000/cm³
مقدار تولید یون منفی
0.015 - 0.03 ppm
مقدار تولید اکسیژن فعال
142 x 114 x 38 mm
ابعاد
180 gr
وزن


تمیز کردن راحت

  

Tel: +98 (21) 88351932-33 | Fax: +98 (21) 88335269 | Mobile : +98(912) 3007407 | All rights reserved. Designed by Lotusstudio.co